گروهی کوچک با ایده های بزرگ

در شات ، ما برند هایی ایجاد می کنیم که کسب و کارشان را دگرگون می کنند و این کار را در سطح جهانی انجام داده ایم. ما با افزایش آگاهی از برند تجاری حضور دیجیتالی آنها و به نوبه خود ، افزایش فروش آنها ، به برندها کمک می کنیم.

Image
اگر مبتدی یا یک کسب و کار کوچک هستید اگر برای رشد با برندسازی ، طراحی وب یا بازاریابی دیجیتال به کمک نیاز دارید ، در جای مناسب قرار دارید.

داستان آفرینش

دو سال پیش، دو دوست شــــات را برای کمک به برند های منحصر به فرد ساختند. این آژانس در عرض دو سال از ۲ به ۲۵ نفر افزایش‌یافته است. مشتریان آژانس شات ۴۳ شرکت از ۱۶ کشور، کارآفرینان بلند پروازی هستند که محصولات جدید و مفید ایجاد می‌کنند. ​

ماموریت ممکن !

استودیو شات یک شرکت طراحی مستقل با برند و تجربه است که در تقاطع فرهنگ ، طراحی و فناوری کار می کند. ما به حرفه خود اهمیت می دهیم ، اشتیاق عمیقی به پیشرفت داریم و برای حل چالش هایی که با آن ها رو به رو می شویم کاملا آماده ایم. از همان آغاز ، ماموریت ما این بوده است که کارهای بزرگی انجام دهیم و زمان خوبی را برای انجام آن ها داشته باشیم. ما معتقدیم که ماموریت ما ، ما را در مسیر درستی قرار داده است.

ارزش ها

صمیمیت و صداقت.

ما به شفافیت و احترام در رابطه اهمیت می دهیم.. یک نگرش دوستانه در تیم که به همه کمک می‌کند احساس راحتی کنند. و مشتریان به هر اطلاعاتی در مورد تیم دسترسی دارند.

صلاحیت و مسئولیت.

پی‌گیری دانش، آگاهی، کنجکاوی، ویژگی هایی که بدون آنها نمی توان به طور موثر مشکلات پیچیده را حل کرد. مسئولیت اجرای آن‌ها را بر عهده بگیرید و در هر شرایطی انجام دهید. ​

رهبری.

توانایی تاثیرگذاری بر شرایط و رسیدن به اهداف با رسیدن به اهداف دیگران. انگیزش، ابتکار و پشتکار قوی ویژگی‌های یک رهبر است که قادر به ایجاد و مدیریت یک تیم طراحی می باشد. ​

قبل از طراحی

ما به حرفای شما گوش می دهیم ، درگیر می شویم ، می فهمیم ، کشف می کنیم ، به چالش می کشیم ، از همه مهمتر و مهمتر ، ما در ایجاد طرح برجسته ای که بسیار به درد شما می خورد متمرکز هستیم.ایده های خلاقانه ناشی از بینش واقعی.

تیــــم شـــــات

سجاد افتخاری

مدیر فروش و بازاریابی

میثم خان بابایی

طراح و توسعه دهنده وب

سام موسوی

موسس ، طراحی سایت ، کارشناس سئو

ثبت سفارش در شات

قبل از طراحی ، ما به حرف ها و نظرات شما گوش می دهیم ، درگیر می شویم ، می فهمیم ، کشف می کنیم ، به چالش می کشیم ، از همه مهمتر و مهمتر ، ما روی طرحی که به کار شما بیاید متمرکز هستیم. ایده های خلاقانه ناشی از بینش واقعی.