Image

سئو و بهینه سازی

یکی از دیگر از خدمات ممتاز شات سئو و بهینه سازی سایت می باشد. مهم نیست که چه اهداف بازاریابی برای شرکت خود داشته باشید شات می تواند با طراحی یک برنامه سئو به رشد و افزایش بازدید کسب و کار شما کمک کند.

%

شروع وبگردی با جستجو

%

فقط دیدن صفحه 1 نتایج

%

کلیک بر روی نتایج اول

خدمات سئو که باعث رشد ترافیک و افزایش درآمد می شوند

اگر به دنبال رشد جدی در کسب و کار هستید ، سئو و یا بهینه سازی سایت برای موتور جستجو استراتژی شما خواهد بود . به این دلیل که کاربرانی به وب سایت شما خواهند آمد که به مشتری تبدیل می شوند و هدفمند هستند. خدمات سئو در شات شامل سئو داخلی و سئو خارجی می شود که شامل مواردی مانند تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، پیاده سازی محتوا ، لینک بیلدینگ و ... می باشد تا بتواند با ارزش ترین مخاطبان شما را در بازار آنلاین پیدا کند. آیا شما برای بهینه سازی سایت خود برای جستجوی ارگانیک آماده هستید؟ برای گفتگو با یک استراتژیست با تجربه از تیم سئو ما ، با ما تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Image placeholder

سئو سایت

همیشه یک روش هوشمندانه برای برنده شدن در سئو وجود دارد! و اگر به دنبال راه هایی برای پرده برداری از این راز هستید ، در صفحه مناسب فرود آمده اید. خدمات سئو اگر به نحو صحیح و اصولی انجام شود می تواند عملکرد وب سایت شما را بهبود بخشد . ما به مشتریان خود اطمینان می دهیم که بهترین خدمات سئو را ارائه می دهیم. این خدمات مطابق با الزامات کسب و کار شما طراحی می شوند که می توانند مورد توجه الگوریتم های گوگل قرار گیرند.
خدمات سئو سایت ما به گونه‌ای طراحی شده است که ترافیک و فروش بیشتر سایت شما ، از ترافیک ارگانیک گوگل باشد و این امر به صورت اصولی و بلند مدت اجرا شود. ممکن است سایت شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد و از نظر فنی مطابق با استاندارد های گوگل باشد و همچنین ترافیک خوبی هم از گوگل دریافت کنید اما گوگل می تواند با توجه به آپدیت الگوریتم ها سایت هایی که انتظارات آن را برآورده نمی کنند جریمه کند. ما وب سایت شما را در برابر این شرایط و الزامات موتور جستجو بررسی می کنیم و اقدامات لازم را برای اطمینان از جریمه نشدن و همینطور برآورده شدن آنها را انجام می دهیم.
اگر می خواهید ما برای شما استراتژی های اصولی و نتیجه بخش سئو طراحی کنیم ، متخصصان ما طبق نیازهای شما آماده شروع به همکاری با شما هستند.

خدمات سئو در شات

ما درباره ی نوع فعالیت کسب و کار شما و بازخورد آن از سئو صادقانه با شما صحبت خواهیم کرد

ما یک شرکت سئو نیستیم که فقط پول خود را بگیریم و در مورد نوع فعالیت و بازده سرمایه گذاریتان صحبت نکنیم. ما به شما خواهیم گفت که آیا مدل کسب و کار فعلی شما منسوخ شده است یا نه؟ اگر اینطور باشد به شما توصیه میکنیم که برای کسب و کار خود استراتژی جدید در نظر بگیرید. یک کسب و کار واقعی همیشه می تواند از یک کمپین سئو منافع خوبی به دست بیاورد ، اما استراتژی مناسب سئو برای ماندگاری بلند مدت برای آن دسته از مشاغل است که از دستورالعمل های گوگل چشم پوشی نمی کنند.

تجزیه و تحلیل رتبه بندی عملکرد سایت تا به امروز

ما سایت شما را از نظر سئو به صورت دقیق آنالیز میکنیم تا آنچه را که تا به امروز در سایت شما اتفاق افتاده است ، مشاهده کنیم. ما بررسی می کنیم که آیا سایت شما در هر زمینه ای از دستورالعمل های گوگل پیروی کرده است یا خیر؟ و همچنین آیا کیفیت مناسب را برای قرار گرفتن در نتایج اول گوگل را دارد یا خیر؟
اولین قدم برای رتبه گرفتن به صورت بلند مدت ، تحقق توصیه های گوگل است . اگر سایت شما نتواند دستورالعمل های کیفی را رعایت کند ، تحت تاثیر آپدیت های گوگل قرار میگیرد و جایگاه خود را ممکن است از دست بدهد که ما مشاهده میکنیم این امر در سال 2019 خیلی اتفاق افتاده است.

برطرف کردن خطاهای فنی سایت

ما یک سیستم مانیتورینگ فنی را تنظیم کردیم که تغییرات مهمی که در ساختار سایت صورت میگیرد را رصد و ثبت میکند. پس از بررسی سایت شما ، ما هر گونه اشکال فنی در وب سایت شما را رفع می کنیم و مورادی که از نظر گوگل برای یک سایت کاربر پسند و با کیفیت در نظر گرفته می شود را در سایت شما اعمال می کنیم.ما از سرچ کنسول گوگل که یکی از بهترین ابزار های موجود برای آنالیز عملکرد سئو سایت است برای شناسایی این مسائل استفاده می کنیم.

این چالش های فنی ممکن است شامل موارد زیر باشد :
 • - تنظیم ساختار کلی صفحات سایت
 • - حل مشکل ایندکس ضعیف مطالب و صفحات سایت در گوگل
 • - خنثی کردن تگ های canonical نادرست در سایت
 • - تغییر آدرس های نادرست و نامشخص
 • - دسترسی آسان گوگل به عناصر مهم در سایت
 • - برطرف کردن لینک های شکسته در سایت شما
 • - حذف عناصری که در سایت شما باعث آزار بازدیدکنندگان می شود.
 • - شناسایی و حذف صفحات زامبی
 • - استفاده از رویکردهای عملی معقول

رفع سایت جریمه و پنالتی شده توسط گوگل

ما می توانیم هرگونه اقدامی که باعث جریمه شدن سایت یا پنالتی شدن آن شده است را رفع کنیم. این مسائل اغلب به دلیل مشکلات فنی ، استراتژی اشتباه و یا استفاده از تکنیک های قدیمی سئو که اکنون گوگل اهمیتی به آن ها نمی دهد، به وجود می آیند.

رفع مشکلات سرعت سایت و افزایش آن

ما سرعت فعلی سایت شما را بررسی می کنیم و داده های مربوط به آن را ذخیره میکنیم و سپس مشکلاتی که باعث کندی سایت شما می شود را برطرف میکنیم و پس از حل این مشکلات در مورد بهبود رتبه شما در گوگل گزارشی برای شما ارسال میکنم.
گوگل سایت هایی را در صدر نتایج قرار می دهد که کاربران را راضی نگه می دارند پس بهبود سرعت و قابلیت استفاده از وب سایت شما یکی از بهترین راه ها برای بهبود تجربه کاربری بازدیدکنندگان سایت شما می باشد.

تحلیل سئو سایت رقبا

ما رقبای شما را بررسی می کنیم تا ببینیم چرا آنها رتبه و بازدید بهتری دارند؟ پس از تهیه این اطلاعات می توانیم از مزیت های شما استفاده کنیم. ما می توانیم بر اساس اهداف پروژه و عملی ترین فرصت در دسترس شما ، یک استراتژی متمرکز بر کاربر تنظیم کنیم و جایگاهتان را بهبود ببخشیم.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم ترین اجزای سئو و دیجیتال مارکتینگ است . ما کلمات کلیدی ای که متناسب با موضوع فعالیت سایت شماست را بررسی و انتخاب میکنیم تا بهترین ورودی و نتیجه را از این کلمات کلیدی دریافت کنید . ما می توانیم یک استراتژی مبتنی بر کلمات کلیدی برای شما تهیه و تنظیم کنیم.

بهینه سازی متا تگ های عنوان و توضیحات برای سئو

هدف ما این است که تکنیک های قدیمی سئو موجود را پاک کنیم و عناوین صفحه و توضیحات متا را به منظور رعایت دستورالعمل های کیفی گوگل بهینه کنیم. بهینه سازی عناوین صفحه و توضیحات متا برای کسب رتبه خوب در گوگل و جذب کلیک بیشتر یک امر ضروری است. عنوان صفحه و خدمات بهینه سازی متا تگ ها به طور ویژه برای بازخوانی کلیک های بیشتر در SERP های گوگل طراحی شده اند.

بهینه سازی لینک های داخلی و ساختار سایت

ما بیشتر مواقع سئو داخلی را با مرور ساختار فعلی وب سایت شما شروع می کنیم. ما متن و لینک های داخلی و سیستم های ناوبری داخلی را بهینه می کنیم تا اطمینان حاصل شود که سیستم ناوبری شما به گوگل در حد امکان در مورد صفحات شما اطلاعات می دهد.

خدمات بهینه سازی کیفیت محتوا و سئو محتوا

ما با بررسی کیفیت فعلی محتوای وب سایت شما شروع می کنیم. برخی از تکنیک های مورد استفاده شما ممکن است منسوخ شده باشد. ما موارد غیر ضروری را با کلمات کلیدی کاهش می دهیم و شما را در ایجاد محتوا با هدف کاربران ، و نه فقط موتورهای جستجو متمرکز می کنیم.
ما می توانیم در زمینه بازاریابی محتوا که یک ابزار موثر برای رشد کسب و کار شما می باشد ، شما را در مسیر درست قرار بدهیم.

به طور کلی خدمات تولید محتوا شامل موارد زیر می شود :
 • احیای محتوای صفحات سایت شما و استفاده مجدد از محتوای فعلی با روشی بهینه تر برای به دست آوردن بیشترین تاثیر از فعالیت سئو سایت شما.
 • خدمات پاکسازی و ایجاد محتوا برای سایت های کوچک و بزرگ که گاهاً صدها هزار صفحه دارند.

خدمات بک لینک سایت و سیستم پاکسازی لینک ها

بک لینک ها یکی از عوامل مهم در سئو خارجی سایت محسوب می شوند. ما با بررسی بک لینک های فعلی سایت شما لینک هایی که دچار مشکل شده اند و یا از ارزش آنها کاسته شده است را بی تاثیر می کنیم . بک لینک هایی که ما برای سایت شما ایجاد می کنیم از ارزش بالایی برخوردار هستند و باعث رشد و تقویت اعتبار صفحات و سایت شما می شوند

استفاده از ترفند ها و فرصت های گوگل برای بالابردن رتبه سایت

به عنوان بخشی از یک برنامه سئو ، ما به تغییراتی که در گوگل اعمال می شود واکنش نشان می دهیم که ممکن است فرصت هایی را برای شما فراهم کند. به عنوان مثال ، اگر گوگل طول توضیحات متا را تغییر دهد ، ما می توانیم سریع وارد عمل شویم و این تغییرات را اعمال کنیم تا اثربخشی کمپین را به حداکثر برسانیم.

قیمت و تعرفه سئو

هزینه سئو برای هر پروژه به وضعیت وب سایت شما ، کلمات کلیدی مد نظر و خدماتی که برای سایت شما قرار است انجام شود بستگی دارد و نمی توان برای همه ی سایت ها قیمت مشخصی را در نظر گرفت.

نظر یکی از مشتریان خوب ما - "با تشکر از پست الکترونیکی شما ، بسیار عالی است که شاهد چنین پیشرفت های چشمگیری در رتبه بندی ارگانیک هستیم و خوشحالم که توصیه های شما را به روشی که می خواهید انجام داده ایم. با تشکر فراوان از توصیه های شما و ما منتظر آینده هستیم. آبان 98 "

بسیاری از مشتریان از ما می خواهند که یک قیمت مشخصی برای پروژه های سئو به آن ها اعلام کنیم ، مثلا ما نمی توانیم که بگوییم ماهی 2 میلیون تومان هزینه سئو می شود این امر نیاز به بررسی دارد.

برای قیمت گذاری دقیق یک پروژه سئو ، ما باید :
 • وب سایت شما را به خوبی بشناسیم.
 • اهداف شما از این پروژه را به خوبی درک کنیم.
 • تاریخچه وب سایت شما را بررسی و تحلیل کنیم.

و سپس ما یک پیشنهاد برای شما ارسال می کنیم

به عنوان مثال اگر بودجه ماهانه ای دارید که می خواهید برای سئو هزینه کنید ، می توانیم یک کمپین سئوی اولیه 3 ماهه را بر اساس بودجه شما ارسال کنیم. اگر به آن کار سریعتر نیاز دارید خواهید سریعتر نتیجه بگیرید ، می توانیم یک بودجه هفتگی را متناسب با اهداف کسب و کار شما اختصاص دهیم.

Image

قبل از شروع پروژه ما به حرف ها و نظرات شما گوش می دهیم ، پیشنهادات شما با ایده های ما آمیخته می شوند و این یعنی یک چالش جدید! از همه مهمتر، ما روی استراتژی و طرحی که به کار شما بیاید متمرکز هستیم. ایده های خلاقانه ناشی از بینش واقعی.